/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/22.JPG

Станіслав Дерев`янко

Рік випуску: 2001 року

Освіта: Ірпінська Біблійна Семінарія, музичний факультет

Поліг геройською смертю у війні проти окупантів і сепаратистів Донбасу

Фрагменти похорон

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/30.JPG З сумом і скороботою посмертно долучаємо до галереї "Наша гордість" Станіслава Дерев`янка. Станіслав навчався у ліцеї з восьмого по одиннадцятий клас (1997-2001 роки). Загинув у ніч з 26 на 27 березня 2016 року в Авдіївці. Як повідомляють бойові друзі, Станіслав йшов у перших рядах розвідгрупи і ціною власного життя прикрив її відхід.

Станіслав поєндував у собі глибоку віру, надзвичайну скромність і патріотизм. Саме цими якостями Станіслава ми виправдовуємо те, що створили сторінку його пам`яті і шани посмертно, а не за життя. З`ясувалося, що Стас був постійним учасником Майдану і залишався на ньому в найтяжчі дні 18-20 лютого 2014 року. З окупаціэю Донбасу пішов добровольцем на війну в складі батальйону "Шахтарськ". Згодом став розвідником 81 десантно-штурмової бригади. І пішов Станіслав на війну захищати Україну, будучи студентом музичного факультету Ірпінської Біблійної Семінарії.

Слава, шана, пам`ять і земля пухом Герою

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/Снимок.JPG Нижче ми публікуємо спогади про Станіслава його близьких, друзів, побратимів. Просимо відвідучів у коментарях залишати свої спогади, світлини, посилання на відео, а ми їх перенесемо до сторінки.

Яна Дерев`янко, сестра 31.03.2016

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/Дім.JPG We are safely back home! Рівно 2 роки тому Стас був у нас і допомагав мені з малим. А точніше спав з малим в одному ліжку і прокидався до малого кожну годину. Робив шопінг для дому, гуляв з коляскою 2 рази на день і варив мені суп, ну і чистив гранату :). Ми просили його переїхати до нас! Вмовляли! Julia Ribitskaya and Yury Ribitskyтоді завітали до мене в гості і гарно пам'ятають Стасові розповіді про майдан. Пам'ятаю , майже перед від'їздом ми пішли в ресторан. Стас сказав що нас почекає біля моря. Я спитала чому ти не хочеш піти з нами. Він відповів що Хеш і так для нього багато чого зробив і навіщо ще ці витрати з ресторанам. Такої скромної людини я не зустрічала в моєму житті. На вмовляння піти в спа чи купити щось для себе , була чітка відповідь , що це все зайве і у нього все є:) Коли він повертався назад , він купив 30 кг фініків і інших арабських солодощів для друзів!

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/7.JPG Перед ним були всі розкоші світу, відкрита дорога пореіхати в Емірати, але він вибрав тяжку дорогу яка привела його в Небеса!

Всім дякуємо за підтримку, молитви, допомогу і вчорашній день! Ми це зробили. Ми провели Stanislav Derevianko на Небо!

Igor Plohoy

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/17.JPG Сьогодні 01.04.16 в Авдіївці спілкувався з побратимами Стаса Деревянко, тими, хто був з ним в останьому для нього бою...Вони розповіли подробиці бою... Згадували його життя та приклад його високого духу та моралі для співслужбовців...Стосовно бою: не розкриваючі подробиці, скажу коротко, так вийшло, що Стас першим прийняв вогонь ворога на себе, давши можливість, у цю рокову секунду, всім іншим бійцям згрупуватися та з боєм відійти майже неушкодженими (з 10 бійців - 1 поранений)...
Загинув тоді один Герой, мужньо прийнявши Божу волю!
Ще хлопці ділилися про те, що вони дивувалися Стасу, як він міг вести праведне життя в таких вельми важких обставинах, опалених війною... Вони дуже довго спостерігали за ним та чекали, коли він хоч раз скаже матірне слово, вип'є чи ще щось зробить неправедне... але за весь час перебування Стаса на війні (з 2014 по 2016 рр.) вони цього так і недочекалися... Всі його побратими визнають те, що Стас був незвачайною, чудовою людиною...

Олександр Прокопчук

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/21.JPG На всяку непонятну ситуацію Стасік казав "бредок"))

Sergiy Gorichenko

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/2.JPG Пішов мій друг...
Від кулі злої
Його не захистили шати.
Герой загинув у двобої,
А скільки мав іще зростати..

Пішов мій друг...
Життя віддавши
Заради миру в нашій хаті,
Заради рідних, близьких наших.
А міг спокійно вдома спати...

Пішов мій друг...
До Бога в Небо,
Своїм життям нам приклад дати..
Пішов за мене і за тебе..
Тож мусимо добріш ставати.

Пішов мій друг..
.. Героєм стати...

Київ, 01.04.2016

З випускного альбому

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/18.JPG

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/20.JPG

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/18 караічевій..JPG

Майдан

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/Майдановець.JPG

Доброволець

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/11.JPG

Останній шлях

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/27.JPG

/Files/images/gordst_setrifkovan/001_derevyanko_stanslav/25.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.