Мюзикл "Стиляги"

Організатор:
Майстергя Сценічного мистецтва КЛБ
Дата початку:
23.12
Дата завершення:
23.12
Час початку:
13:30
Час завершення:
15:00
Місце проведення заходу:
КЛБ
Опис:

23 грудня у статусі Новорічного концерту відбувся перший показ мюзиклу "Стиляги" до якого учнівська трупа готувалася протягом листопада-грудня.

Резисер-постановник мюзиклу - Запорожець Данина, - випускниця ліцею, 2006 року, а нині студентка Театрального інституту. Ось що про цю подію пише її учасниця, Лактіонова Ольга:

Мюзикл Стиляги…це те чим ми жили місяць до самого виступу, музикою з цього фільму була наповнена зала акторської майстерності, навіть повітря там мало свою особливу ауру. Але все не завжди було ідеально, як і у всіх, бували суперечки та неузгодженні моменти, але ми не здавалися, нам хотілося це зробити, зробити так щоб усі насолоджувалися тим, що ми робимо. І ніхто не помітив як сплинув час до нашого виступу, бо як відомо, - коли тобі добре, то ти не помічаєш як летить час. Найстрашніший момент був за декілька днів до виступу…нам дали актову залу, а ми не змогли зорієнтуватися, переплутали куди класти реквізит та звідки виходити…в той момент нам здалося, що це кінець…але ми продовжили працювати і провели ці дні за суцільною роботою. Так, звичайно нам довелося пожертвувати мистецтву свій вільний час, але це було навіть приємно, а як було приємно потім з повною впевненістю виходити на сцену, звичайно не без хвилювання, і співати, танцювати, говорити та грати тих самих особливих, які не гірші і не кращі - вони особливі. Фінальна пісня - вона незрівнянна…ми всі були дуже-дуже напруженні доти, доки не почули голос когось з наших: «Народ, а ви взагалі розумієте, що це все? Що ми це зробили? Що в нас це вийшло, і нам аплодують деякі навіть стоячи!?”. Саме в той момент нам стало добре, бо в нас все вийшло!!!

Трупа стиляг