На сторінках цього розділу розміщені світлини і короткі відомості про сертифікованих випусників ліцею з дисципліни Загальна управлінська підготовка.

Сертифікати були введені у 2004 році. Впроваджено три рівні сертифікатів:

 Управлінець

=

  • Третього ступеня.

Сертифікат Третього ступеня

Сертифікати Першого ступеня вручені випускникам ліцею попередніх 2004 року років.
Сертифікати Другого та Третього ступенів випускникам ліцею попередніх 2004 року років не вручаються.
У 2007 були введені сертифікати з оркемих сфер професійної діяльності. Вони вручаються випускникам, що досягли високого фахового рівня у певній сфері діяльності. Про рівень їх діяльності свідчить Випускна кваліфікаційна робота. На сьогодні ми вручили три таких сертифікати. Їх номамінантами стали:
  • Живаєв Іван, випускник 2007 року. Сертифікат №1 вручений за створення комп'ютерної програми, що імітує діяльність фонодової біржи;
  • Цимбалюк Олександра, випускниця ліцею 2006 року. Сертифікат №2 вручений у 2011 році за розробку дизайну і створення галерей кращих випускників ліцею у напрямку ЗУП, розміщених на сторінках цього розділу, та номінантів нагороди "Lecos".
  • Сивицька Ліля, випускниця ліцею 2015 року. Сертифікт №3 вручений за створення документального і мультипілкаційного фільмів, які принесли Лілії перемогу в національному конкурсі серед старшокласників та студентів "Майбутні професіонали".
Докладно з правилами сертфікації у ЗУП можна ознайомитися тут.

Номінанти управлінських сертифікатів ЗУП

№ № ПІБ Сертифікат № сертифікату Нинішня діяльність
1998 рік
1
Шоптенко Вячеслав ПЕРШИЙ 1 Інститут освітніх технологій Академії народного господарства при Уряді Російської Федерації, заступник директора з інновацій; ТОВ «Бізнес-лабораторія», Генеральний директор
2
Фурманчук Анна ПЕРШИЙ 2
1999 рік
3
Маєвська Катерина ПЕРШИЙ 3 РА Pardigm Consulting Group 2634502;
4
Джижуленко Оксана ПЕРШИЙ 4 Міністерство Фінансів, провідний фахівець
2000 рік
5
Кругляк Валерія ПЕРШИЙ 5 Технічний університет м. Ільменау (Німеччина), аспірантка кафедри электрического энергоснабжения
6
Ткачук Марія ПЕРШИЙ 6
2001 рік
7
Пітякова Марія ПЕРШИЙ 7 ITCG Digital Agency, Client Service Director, партнер
2002 рік
8
Гоношиліна Марина ПЕРШИЙ 8 ТОВ «Бізнес-лаборато­рія», керівник тренінгових програм
9
Дядюра Антон ПЕРШИЙ 9 ТОВ "АБС Трейдінг",керівник
10
Єрко Галина ПЕРШИЙ 10 Київська обласна державна адміністрація, відділ іноземних інвестицій головного управління економіки, головний спеціаліст
11
Ткачук Галина ПЕРШИЙ 11 Стипендіат програми Міністра Культури та Народної Освіти Польщі «Гауде Полонія».
2004 рік
12
Зінченко Юрій ПЕРШИЙ 12 Ракетно-двигунобуді­вельна компанія ВАТ «Кузнєцов» (Росія), помічник Виконавчого директора
13
Цимбалюк Катерина ПЕРШИЙ 13 «Фокстрот», директор магазину
14
Каплан Ярослав ПЕРШИЙ 14 ТОВ «Бізнес-лаборато­рія», комерційний директор
15
Лабунський Михайло ПЕРШИЙ 15 VAB банк, ризик менеджер
16
Даєн Андрій ПЕРШИЙ 16 ВОЛЯ, менеджер відділу забезпечення продаж.
17
Роїк Тетяна Другий 001 Видавництво "Економіка" керівник корпоративних проектів і коммунікацій
18
Бондаренко Сергій Другий 002 Інститут екранних мистецтв ім. І. Миколай­чука (ІНЕМ), студент факультету кінотелемистецтва
19
Богуславсь­ка Оксана Другий 003 НВП "Аеротехніка", менеджер ЗЕД
20
Гудименко Катерина Другий 004 Maastricht University (Нідерланди), студентка магістратури Work&Organizational Psychology.
21
Сидоренко Оксана Другий 005 Аспірантка Інституту журналітики.
2005 рік
22
Дубнов Іван ПЕРШИЙ 17 ТОВ «Бізнес-лабораторія», Національний координатор SIFE Україна
23
Єщенко Марія ПЕРШИЙ 18 Університет Sciences Po (Париж), магістерська програма
24
Фаге Павло ПЕРШИЙ 19 Cornell University, S.C. Johnson Graduate School of Management, студент MBA
25
Ярошенко Олександр ПЕРШИЙ 20 Компанія SMILE (емоцій­ні подарунки), менеджер з корпоратив­них продаж.
26
Сіренко Анна Другий 006 ПІІ «Лукойл-Україна», провідний спеціаліст групи перспективного розвитку
27
Шоптенко Олена Другий 007 Хореограф, постановник, телеведуча
28
Резнікова Анастасія Другий 008 Телеканал ICTV, заступник керівника з закупівель
2006 рік
29
Запорожець Дарина ПЕРШИЙ 24 Київський ліцей бізнесу, проектний менеджер
30
Михальченко Олена ПЕРШИЙ 21 Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, студентка магістратури юридичного факультету
31
Фартушна Анастасія ПЕРШИЙ 22 GFT Trade corp (New York, NY, USA), власник; КНУ ім. Т.Г. Шев­чен­ка, студентка ма­гістратури філософсь­кого факультету
32
Корнієнко Катерина ПЕРШИЙ 23 Журнал «Статтус. Экономические известия», фотограф-кореспон­дент.
2007 рік
33
Демчук Ірина ПЕРШИЙ 25 "ТОВ "Біржа-сервіс", практикантка
34
Максимчук Святослава ПЕРШИЙ 26 Фрілансер, США
35
Нікулова Олександра ПЕРШИЙ 27 Національний університет Києво-Могилян­ська академія, студент­ка юридичного факуль­тету
36
Матузенко Вадім Другий 010 ГАЛА радіо
37
Шайхалієва Юна Другий 011 Верховна Рада України, Помічник-консультант народного депутата України
38
Затуливітер Валерія Другий 012 Київский національний університет будівництва та архітектури, студентка архітектурного факультету
39
Мжельська Юлія Другий 013 ТОВ "Голден Тайл", аналітик дебіторської заборгованості, бухгал­тер
40
Вєзєлєв Євген Другий 014 Студент Інституту міжнародних відносин
41
Рог Олег Другий 015 Київський національний економічний університет ім. В. Гетьма­на, студент факультету управління персоналом та маркетингу.
42
Леонова Євгенія Другий 016 Київський торгово-економічний університет (КНТЕУ), студентка факультету громадського харчування, готельного господарства і туризму; Hotelschool Den Haag, Нідерланди
43
Романчук Андрій Другий 017 Міжнародний правовий центр "EUCON", помічник юриста; Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, студент юри­дичного факультету
2008 рік
44
Архіпов Антон ПЕРШИЙ 28 Академія адвокатури України, студент юридичного факультету
45
Семенко Анастасія ПЕРШИЙ 29 Національний університет Києво-Могилян­сь­ка академія, студент­ка факультету гумані­тарних наук.
46
Коломійчук Андрій ПЕРШИЙ 30 Благодійний Фонд «Майбутня країна», перший заступник голови міжнародного департаменту»
47
Жукова Катерина ПЕРШИЙ 31 Телеканал «Гама», жур­налістка; солістка групи "7 Небо"
48
Григоренко Вікторія ПЕРШИЙ 32 Національний університет Києво-Могилян­ська академія, студент­ка факультету еконо­міч­них наук
49
Козієнко Руслана Другий 018 Студентка
50
Закорко Марія Другий 019 Національний університет біоресурсів та природокористування (НУБіП), майбутній інженер-технолог з деревообробки; Київ­сь­кий національний будівельно-архітектур­ний університет (КІБІ), студент­ка факультету менеджмен­ту
51
Стрекаль Олег Другий 020 Альфа Банк Україна, фахівець відділу супро­воду інвестиційних проектів.
52
Довжук Віталій Другий 021 Міжнародна маркетингова компанія GFK Україна, соціолог; Національний технічний університет (КПІ), студент факультету соціології;
53
Петрик Дмитро Другий 022 Національний технічний університет (КПІ), студент факультету при­кладної математики
2009 рік
54
Кобзаренко Марія ПЕРШИЙ 33 Університет «КРОК», студентка
55
Вітовтова Марина ПЕРШИЙ 34 Національний технічний університет (КПІ), студентка факультету маркетингу і менеджменту
56
Мурашко Вероніка ПЕРШИЙ 35 Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (УДУФТ), студентка факультету міжнародної економіки і менеджменту
57
Другий 023
58
Кручан Аліна Другий 024 Київський національний економічний університет ім. В. Гетьма­на, студентка кредитно-економіч­ного факультету
59
Тінкевич Крістіна Другий 025 Київський інститут міжнародних відносин, студентка факультету міжнародних відносин
60
Павловський Антон Другий 026 Національний технічний університет (КПІ), студент факультету маркетингу і менеджменту
2010 рік
61
Теппер Анастасія ПЕРШИЙ 36 Університет «КРОК», студентка факультету економіки підприємства
62
Литвинчук Катерина Другий 027 Київський національний економічний університет ім. В. Гетьма­на
63
Валуйсков Станіслав Другий 028 Університет «КРОК», студент факультету міжнародних відносин.
64
Нефьодова Юлія Другий 029 Національний університет Києво-Могилян­ська академія
65
Палайда Юлія Другий 030 Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, студентка юридичного факультету
2011 рік
66
Валуйсков Олександр ПЕРШИЙ 37 Академія Лазарського (Варшава, Польща), майбутній студент факультету організації бізнесу
67
Ревнова Аліса Другий 031 Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, студентка факультету журналістики
68
Бакурова Богдана Другий 032 Київський національний економічний університет ім. В. Гетьма­н, міжнародна економіка

2012

69Мостовенко ДенисДругий033Канада (Conestoga College, Факультет бізнес управління)
70Кухтін АркадійДругий034Національний університет Києво-Могилян­ська академія, факультет економіки
71Костенко АнтонійДругий035Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, фізична культура

2013

72Фоменко ОлександрПЕРШИЙ38Університет економіки та права "КРОК", факультет економіки підприємства
73Верниченко ВалеріяДругий036Університет Лазарського, міжнародні відносини (Польща)

2015

74Салій БогданПЕРШИЙ 39
75Сивицька ЛіляПЕРШИЙ40Національний університет Києво-Могилян­ська академія, факультет філософії

Сертифікат Третього ступеню за період 2004-2016 рр. отримали 418 учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 2184

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.