/Files/images/gordst_setrifkovan/75_llya_sivitska/1.JPG

Лілія Сивицька

Рік випуску: 2015

Сертифікат першого ступеня "Управлінець" №40

Студентка Києво-Могилянської Академії

Конкурсні відеороботи

Мультфільм "Один день з життя ліцеїста"

Документальний фільм "Червоне море"

Відео канал

Рефлексія, приурочена 25-річчю ліцею

Березень 2016 року

/Files/images/gordst_setrifkovan/75_llya_sivitska/P1140458.JPG З перших днів мого навчання, ліцей загартовував і змінював мене. За п'ять років я встигла поринути у весь спектр почуттів та емоцій. І моя історія розпочинається ще з сьомого класу… Не встигла озирнутись, як з'явилась проблема – вік. Коли ти молодше всіх в класі на два, а то й три роки, до тебе перестають ставитись серйозно. Таким чином, поки всі дружно спілкувались, я сиділа осторонь. Але час даремно не витрачала – спостерігала, як вже дорослі одинадцятикласники виступають перед великою аудиторією, і намагаються змінити життя в ліцеї на краще. Це послугувало мені гарним прикладом і сильним поштовхом до дій. Я почала робити те, що мені подобається. Спочатку, це проявлялося в активній участі в концертах та інших ліцейських заходах (в тому числі в профкурсі). Так, бувало, що глузували, та мені було все одно, адже до дитячої, наївної душі почали приходити сміливі, дорослі ідеї! Тут прийшов на допомогу Олександр Зінченко, якому я буду вічно вдячна... Він повірив в мене. При кожній нашій зустрічі він підбадьорював і давав мудрі поради. Він дав мені зрозуміти, що якщо чесно працювати, можна досягти абсолютно всього.

/Files/images/gordst_setrifkovan/75_llya_sivitska/P1370665.JPGВ ліцейській політиці є одна дуже важлива річ, якої немає у багатьох інших навчальних закладах. Це свобода. Свобода реалізації ідей. Саме ліцеїсти створюють атмосферу, в якій їм доведеться жити протягом всього навчання. Тобі чогось не вистачає? Візьми та перенеси свою ідею на аркуш паперу, потім на велику аудиторію, і за тобою потягнуться інші. Ліцей тобі допоможе. І це не просто слова. Так, коли створювалась гра Кінобізнес, ми навіть не уявляли, що з цього вийде. Виявилось, що іншим ліцеїстам теж хотілось створити щось, спробувати себе в зйомці кіно! Просто треба було їх підштовхнути до цього.

/Files/images/gordst_setrifkovan/75_llya_sivitska/Стройова.JPG Так, до мене прийшла віра у власні сили, і вже з впевненістю творила щось нове.

Важко уявити, якою була б зараз, як би не профкурс. З його допомогою, я знайшла свою ціль і свідомість того, що все на світі можливо! Майже кожен день, навчаючись в Києво-Могилянській академії, використовую отриманий досвід. Проте, досвід не ведення бізнесу, а того, як правильно розробити, схематизувати ідею так, аби її було легше реалізувати. Також, завдяки підготовці до вистав, ігор, виступів і змагань, я зрозуміла, що кожен день треба робити те, що могло б допомогти вашій мрії стати реальністю в майбутньому

Якщо це читають ліцеїсти, то, сподіваюся, цей лист стане поштовхом до дій. Якщо випускники – то впізнають у чомусь себе. Вчителям скажу просто – неймовірно вдячна за все.)) Якщо це читають батьки, то нехай знають, що вони віддають своїх дітей в надійні руки.

/Files/images/gordst_setrifkovan/75_llya_sivitska/З Павлом.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.