/Files/images/gordst_setrifkovan/39_yulya_mjelska/IMG_1754 (1).JPG Юлія Мжельська

Рік випуску: 2007

Сертифікат другого ступеня "Менеджер" №013


Заступник Директора департаменту комапанії Golden Tile

Рефлексія, приурочена 25-річчю ліцею

Березень 2016 року

Важливо розуміти фундаментальну істину – існує 3 способи здобуття мудрості, а саме – копіювання чужого, власний досвід та рефлексія.

/Files/images/gordst_setrifkovan/39_yulya_mjelska/IMG_1756.JPG На даному етапі свого життя я спробувала кожен з них, але пріоритетним, все ж, являється останній. Оцінюючи зараз моє навчання в ліцеї хотілося б відмітити диспути, що допомогли перебороти страх перед публічними виступами; ліцейські ігри, які на практиці дали відчути своє ставлення до тієї чи іншої сфери та допомогли обрати майбутню професію; акторську майстерність - вона всім нам допомагала побороти комплекси; фітнес, що привчив тримати в тонусі не тільки тіло, але й дух; вміння рефлексувати – це основне, найбільш базове та глибоке вміння, яке заслуговує найвищої оцінки. І за це я дуже вдячна ліцею.

/Files/images/gordst_setrifkovan/39_yulya_mjelska/IMG_1760.JPG Навчання в Київському ліцеї бізнесу дало мені змогу вступити в той ВУЗ, про який я мріяла – Національний університет імені Тараса Шевченка, а знання та навички – успішно отримати ступінь магістра Міжнародної економіки. Сьогодні я працюю в потужній, молодій, українській компанії, якою дуже пишаюсь – Golden Tile. Компанія являється найбільшим українським виробником керамічної плитки з валовою потужністю 15,5 млн.м2. Окрім виробництва Golden Tile має власну дистриб’юцію. Працюю тут вже 5 років і займаю посаду Заступника Директора департаменту по роботі з ключовими клієнтами, такими як Епіцентр, Нова Лінія, Leroy Merlin, OBI, Praktiker, Castorama, Олді і т.д. В моїй роботі надважливими є вміння стратегічного та оперативного планування, базові знання з маркетингу та фінансів, досконалі знання в сфері продаж, відмінна орієнтація в ринку і т.д. Проте моїми особистими перевагами, якщо можна так скромно висловитися, є вміння грамотно провести презентацію /Files/images/gordst_setrifkovan/39_yulya_mjelska/IMG_1761.JPG або переговори з партнерами, демонструючи ораторське мистецтво, підготувати хороші, зрозумілі звіти, застосовуючи /Files/images/gordst_setrifkovan/39_yulya_mjelska/IMG_1757.JPG схематизацію, провести збори з колегами, вміючи рефлексувати над досягнутими результатами. Все це змушує мене дуже часто згадувати ліцей, хоча з моменту випуску пройшло вже неймовірних 9 років!!! Я хочу висловити свою неабияку подяку ліцею за те, що це місце в якому дітям дають можливість повірити у свої мрії та за те, що вклали в руки інструменти якими ми збудували міцний фундамент на майбутнє! Вітаю з ювілеєм та бажаю невпинного розвитку та процвітання!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.