Порівняння ЗУП та КУСО
ПараметрЗУПКУСО
Ситуація формування змістуПроектно-аналітична сесія, яку веде організатор командної роботи учнів (10 груп по 5-7 осіб) в режимі «управління знаннями» за рішенням спільно поставленої проблеми. Урок, який організовує учитель, з групою учнів приблизно одного віку (клас - до 25 чоловік), для передачі відомого йому способу діяльності.
Мета і завданняПідготовка до майбутнього, якого поки-що немає, але яке обов'язково має бути. Із залученням з культури потрібних інструментів.Трансляція культури накопиченої людством у формі навчальних предметів. Принцип Я.А.Коменского: «учити всіх усьому».
Регулятори діяльності навчання і вченняІгрові імітації передбачуваного майбутнього (форсайт), тренажери інструментів, рух методом «спроб і помилок» за підтримки кураторів. Підручник - методика - зразок - години - Закон «Про освіту».
Підтримка дисципліни учнівСамоорганізація, перейняття на себе норм командної роботи.Керівництво педагогів, система «Заохочення-покарання».
Психофізична готовністьФітнес - здатність працювати стільки, скільки треба для отримання намічених результатів.Фізкультура, спортивні секції.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.